ثبت تغییر نام شرکت

با توجه به قوانین تجارت امکان تغییر نام شرکتهای حقوقی پس از ثبت ایجاد شده است در نتیجه اشخاص حقوقی می توانند با تنظیم صورتجلسه ای در قالب مجمع عمومی فوق العاده تغییر نام شرکت  جدید خود را جهت بررسی به اداره ثبت شرکتها ارسال و درصورت تأیید نام شرکت خود را تغییر دهند. پس از تغییر نام شرکت سایر مشخصات ثبتی مانند شماره ثبت و یا شناسه ملی تغییر نخواهند کرد.
مدارک و مراحل ثبت صورتجلسه تغییر نام شرکت:
جهت تنظیم و ثبت صورتجلسه  تغییر نام شرکت مدارک ثبتی شرکت به همراه روزنامه های تأسیس و تغییرا ت ، آخرین لیست سهامداران شرکت و مستند معانی کلماتی که پیشنهاد شده است الزامی می باشد.
صورتجلسه تغییر نام شرکت در قالب مجمع عمومی فوق العاده شرکت با امضا کلیه سهاداران و یا شرکا تنظیم می گردد. و پس از ثبت در سامانه اداره از طریق پست به اداره مذکور ارسال و مورد بررسی قرار می گیرد . در صورت تأیید یکی از اسامی پیشنهادی نام شرکت تغییر و آگهی تغییرات نام شرکت جهت ارجاع به روزنامه رسمی کشور صادر خواهد گردید.

درباره ما

موسسه تراز اندیشان شکیبا
این موسسه در سال 1387 تاسیس و مفتخر است با ارائه خدمات و مشاوره مالی و مالیاتی به مودیان گرامی ، بتواند موجب افزایش بهره ورزی و کاهش هزینه های مالیاتی مشتریان گرامی گردد .

تماس با ما

آدرس : میدان رسالت ، خیابان شهید مدنی ، بعد از تقاطع گلبرگ ، ساختمان کیوان ، پلاک ۱۳۰۳، طبقه سوم ، واحد ۸

شماره تماس : 77262151 - 77034846

نقشه