آموزش حسابداری در شرق تهران

ترازاندیشان موسسه آموزشی شناخته شده ای است که ارائه دهنده خدمات آموزش حسابداری در شرق تهران  متناسب با نیاز بازار کار برای تمامی آحاد جامعه است ،  یکی از دپارتمان های اصلی مجتمع فنی تهران با عنوان دپارتمان علوم مالی راه اندازی گردید که تا کنون خدمت قابل وصفی را به نیروی انسانی کشورمان اعم از تمامی گروه ها از افراد مبتدی تا کارشناسان شاغل ارائه داده است، دپارتمان علوم مالی در نمایندگی نارمک زیر شاخه ی اصلی شامل گروه حسابداری و مالی در حال خدمات رسانی است

با توجه به شرایط اشتغال در کشور ایران و شرایط اقتصادی و قانون های جدید مالی آموزش حسابداری در ایران بسیار جایگاه والایی پیدا کرده است و بازار کار بسیار خوب و قابل رشدی را دارد

گروه حسابداری این دپارتمان شامل

حسابداری خدماتی

حسابداری بازرگانی

حسابداری با نرم افزار هلو 

چرخه کامل حسابداری ویژه بازار کار

و در مجموع به صورت یک دوره ی کامل و جامع با عنوان دوره حسابداری ویژه بازار کار و همچنین کارگاه های تخصصی و کاربردی متنوع شامل کارگاه حقوق و دستمزد- مالیات بر ارزش افزوده- نحوه تهیه اظهارنامه مالیاتی- ترفندهای اکسل در حسابداری- پروژه های کارآموزی حسابداری و تعدادی از نرم افزارهای مطرح ایران شمامل همکاران سیستم، سپیدار سیستم ، هلو و…می باشد.

در رابطه با گروه دوم زیرشاخه دپارتمان علوم مالی که بورس و سرمایه گذاری می باشد باید گفت که: تا همین چند سال‌ اخیر، اکثر مردم تنها راه پس‌انداز یا حتی سرمایه‌گذاری کردن را نگهداری پول‌های خود در بانک می‌دانستند. دلیلش هم این بود که با سایر روش‌های سرمایه‌گذاری آشنایی نداشتند. مثلاً آن‌ها نمی‌دانستند که یک فرد عادی می‌تواند با سرمایه‌گذاری در واحدهای یک شرکت تولیدی، به اندازه دارایی خود در مالکیت آن‌ شرکت مشارکت کند. یا اینکه به اندازه دارایی خود در یک شرکت سرمایه‌گذاری سهیم شود.

حال سوال این است که آیا یک فرد عادی می‌تواند با سرمایه اندک خود، در سرمایه‌گذاری‌های بزرگ شریک شود؟

پاسخ این سوال مثبت است. بازار سرمایه و به ویژه بازار بورس اوراق بهادار این امکان را فراهم می‌کند تا هر فرد به میزان دارایی و سرمایه‌ای که دارد در یک یا چند شرکت بزرگ سرمایه‌گذاری کند، و در سود آن‌ها شریک شود. مجتمع فنی تهران این توانایی را در قالب ۴ ترم به ترتیب شامل: ۱-مبانی مدیریت سرمایه گذاری در بورس ۲-دوره تحلیل تکنیکال کاربردی ۳- تحلیل بنیادی کاربردی در بازار سهام ۳-مدیریت پرتفوی تدارک دیده است که پاسخگوی تمامی رده ها اعم از مبتدی، متوسط و حرفه ای می باشد.

شرکت های اقتصادی (چه خورد و چه کلان ) که در سطح جامعه فعالیت می‌کنند، نیاز به ساماندهی حساب‌ها و چرخه‌های مالی خود دارند و از این رو همیشه جایگاه شغلی حسابداری، یکی از ارکان مهم سلسله مراتب اداری هر مجموعه کاری می‌باشد و تحصیل این رشته و کسب تخصص در آن، آینده شغلی مناسبی را در پی خواهد داشت.

نکته مهم در یادگیری این مهارت داشتن تجربه و تکنیک های تخصصی در فرایندهای مختلف کار است که شما با گذراندن این دوره ها می توانید در کوتاهترین مدت ممکن آنها را به طور کامل ، فرا گیرید.

موسسه تراز اندیشان شکیبا مفتخر است با ارائه خدمات و مشاوره مالی و مالیاتی به مودیان گرامی و آموزش حسابداری در شرق تهران ، بتواند موجب افزایش بهره ورزی و کاهش هزینه های مالیاتی مشتریان گرامی گردد .

شماره تماس :77262151 - 77034846

درباره ما

موسسه تراز اندیشان شکیبا
این موسسه در سال 1387 تاسیس و مفتخر است با ارائه خدمات و مشاوره مالی و مالیاتی به مودیان گرامی ، بتواند موجب افزایش بهره ورزی و کاهش هزینه های مالیاتی مشتریان گرامی گردد .

تماس با ما

آدرس : میدان رسالت ، خیابان شهید مدنی ، بعد از تقاطع گلبرگ ، ساختمان کیوان ، پلاک ۱۳۰۳، طبقه سوم ، واحد ۸

شماره تماس : 77262151 - 77034846

نقشه