آموزش حسابداری تخصصی

برگزاری دوره های آموزشی و سمینار تخصصی

از آنجایی که موسسه  تراز اندیشان شکیبا از کارشناسان مجرب و اعضای هیأت علمی دانشگاهها در مجموعه خود بهره می گیرد، برگزاری دوره های آموزشی و سمینار های تخصصی را در دستور کار خود دارد. شرکت ها می توانند با بالا بردن سطح دانش مدیران و کارمندان خود به بهبود کیفیت فعالیت خود کمک نمایند.

حسابداری و ثبت دقیق معاملات مالی، یک فرایند ضروری برای موفقیت کسب و کارهای مختلف است. به دلیل اهمیت مهارت حسابداری در کسب و کارها نمی‌توانید شرکتی را، کوچک یا بزرگ، بیابید که در آن یک و یا چندین نفر حسابدار خبره فعالیت نکنند. به طوریکه در شرکت‌های بزرگ معمولاً یک بخش مجزا برای حسابداری، شامل حسابدار ارشد و چندین کارشناس حسابداری در نظر گرفته می‌‌‌‌شود و یا با شرکت های حسابداری همکاری می‌کنند و امور مالی شرکت را به آنها می‌سپارند. کسب و کارهای کوچک نیز ممکن است فقط یک یا دو دفتردار در مجموعه‌ی خود داشته باشند. در یک کسب و کار تک نفره، صاحب کسب و کار ممکن است نیاز داشته باشد امور مالی خود را بدون کمک گرفتن از یک حسابدار، به تنهایی حل و فصل نماید. حسابداری از جمله فرصت های شغلی است که بازار کار خوبی دارد و حسابداران به راحتی می‌توانند جذب بازار کار شوند اگر شما در حال تلاش برای مدیریت امور مالی خود هستید یا مایل به یافتن کاری هستید که به عنوان یک حسابدار به کسب و کار شخص دیگری کمک کنید، بهتر است هرچه سریع‌تر در پی آموزش حسابداری باشید.

موسسه تراز اندیشان شکیبا مفتخر است با ارائه خدمات و مشاوره مالی و مالیاتی به مودیان گرامی و آموزش حسابداری در شرق تهران ، بتواند موجب افزایش بهره ورزی و کاهش

هزینه های مالیاتی مشتریان گرامی گردد .

شماره تماس :77262151 - 77034846

درباره ما

موسسه تراز اندیشان شکیبا
این موسسه در سال 1387 تاسیس و مفتخر است با ارائه خدمات و مشاوره مالی و مالیاتی به مودیان گرامی ، بتواند موجب افزایش بهره ورزی و کاهش هزینه های مالیاتی مشتریان گرامی گردد .

تماس با ما

آدرس : میدان رسالت ، خیابان شهید مدنی ، بعد از تقاطع گلبرگ ، ساختمان کیوان ، پلاک ۱۳۰۳، طبقه سوم ، واحد ۸

شماره تماس : 77262151 - 77034846

نقشه